تبلیغ اپلیکیشن در گوگل پلی

ساخت و توسعه اپلیکیشن موبایل کاری پیچیده و هزینه‌بر است. زمانی که اپلیکیشن خود را ساختید و در گوگل پلی و یا اپ استور (بزرگترین مارکت‌های اپلیکیشن‌های موبایل) قرار دادید، حالا وقت آن است که برای اپلیکیشن خود تبلیغ کنید تا کاربران موبایل بیشتری با اپلیکیشن شما آشنا شوند و اپلیکیشن شما را نصب کنند. برای تبلیغ اپلیکیشن خود در گوگل پلی و اپ استور می‌توانید از Google Ads کمک بگیرید و شاهد افزایش سریع تعداد نصب‌های اپلیکیشن خود باشید.

کمپین Universal App راهی بسیار کاربردی و جامع برای بازاریابان یک اپلیکیشن موبایل است و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند با استفاده از این ابزار به خوبی در بیشتر پلتفرم های مشهور، مانند گوگل، اینستاگرام و… و از طریق گوگل ادز تبلیغات خود را کنترل کنند و می توانند به راحتی کاربران زیادی را به سوی خود جذب کنند. استفاده از این نوع روش تبلیغ نوظهور و بسیار جذاب می تواند باعث کاهش، سردرگمی ها و مشکلات مختلف دیگر شود و سرعت رشد یک اپ موبایل را تا حدود زیادی افزایش می دهد.

بیشترین تعداد نصب اپلیکیشن با سیستم گوگل در ایران را تجربه کرده ایم.

شاید باور نکنید ولی ما تجربه روزی 20 هزار نصب فعال برای فقط یک اپلیکیشن را در تبلیغات یونیورسال اپ در گوگل داشته ایم.

تبلیغات یونیورسال اپ گوگل یا همان تبلیغات در گوگل پلی از قدیمتر ها، بهترین و با کیفیت ترین سیستم تبلیغاتی اپلیکیشن ها در تمام دنیاست.

ما تا به امروز بیش از 7 میلیون نصب اپلیکیشن را با این ابزار قدرتمند در کارنامه داریم و می توانیم تبلیغات نصب اپلیکیشن ثمربخشی را برایتان رقم بزنیم.

جهت دریافت مشاوره شماره خود را وارد نمایید


قیمت بسیار مناسب

شاید باور نکنید ولی هر نصب اپ در گوگل چیزی بین 300 الی 3000 تومان است که تعداد حداکثری در قیمت 1500 تومان بدست خواهد امد. این قیمت چیزی متفاوت از باورهای قدیمی من و شماست و فقط از طریق تبلیغات یونیورسال اپ در گوگل میسر می شود.


تعداد غیر قابل تصور

ما فروشگاه اپلیکیشنی بزرگتر از گوگل پلی و نیز سیستم تبلیغاتی بزرگتر از گوگل ادز نداریم، پس به فراخور هیچ سیستم سازمانی در دنیا تعداد بیشتری از نصب را به نسبت این سیستم نخواهد داشت. افزایش نصب موفق را با تبلیغات یونیورسال اپ در گوگل تجربه کنید.


بهترین روش تبلیغات اپلیکیشن

این بهترین روش تبلیغات نصب اپلیکیشن دنیا است. رقبای شما از این روش استفاده می کنند. شما از چه روشی استفاده می کنید؟ آیا قیمت و کیفیت نصب از گوگل پلی را می دانید؟ آیا گزارش آمار موفقیت نصب اپ از طریق تبلیغات در گوگل را دیده اید؟


فقط کارابران ایرانی

ما این گارانتی را به شما می دهیم که فقط کاربران ایرانی را جذب کنیم و از اسپم ها و نصب های تقلبی خبری نیست. به گفته های دیگران توجه نکنید. شاید در یک جلسه حضوری نتایج جالبی ببینید. مشاوره بگیرید هم از افرادی که از این خدمات استفاده می کنند و هم از افراد متخصص.


تبلیغات نصب اپلیکیشن ما چگونه و کجا نمایش داده می شود؟

گوگل سیستم بسیار حرفه ای و دقیقی در این مورد دارد و هوش مصنوعی آن به مرور زمان کاربران شما و علایق آنها را درک می کند. سپس با توجه به علایق آنها وقتی در حال جستجو در گوگل، تماشای فیلم های آنلاین و یا استفاده از نرم افزارها، بازی ها و وب سایتهای مرتبط هستند، تبلیغات شما را به آنها نمایش می دهد.

افزایش نصب اپلیکیشن

به چه تعداد نصب اپلیکیشن خود فکر می کنید؟

ما میلیون ها میلیون نصب اپلیکیشن های مختلف ایران را در کارنامه خود داریم. تبلیغات CPI در طاووس تیمی کارکشته دارد که تا به امروز کارنامه ای درخشان با میلیون ها افزایش نصب اپلیکیشن موفق را ثبت کرده است. با طاووس می توانید نصب تضمینی اپ را تجربه کنید.

مدیریت اکانت بهینه، عملکرد شفاف، توانایی بالا در ارائه تبلیغات با کیفیت، بهترین دلیل برای نصب تضمینی اپ با کمک طاووس است. تیم مدیریت اکانت گوگل ادز طاووس ، امکان تبلیغات اپ در شبکه نمایش گوگل، یوتیوب و گوگل پلی را برای تان فراهم می کند.

ما میلیاردها میلیارد بار نمایش تبلیغات (ایمپرشن) را در تبلیغات نصب اپ با بزرگترین برندهای ایران تجربه کرده ایم و میلیون ها نصب اپ را برای آنها به ارمغان آورده ایم. رضایت مشتریان وفادار که تبلیغات اپ خود را به طاووس سپرده اند گواهی تلاش صادقانه تیم ما برای موفقیت تان در نصب اپ با تبلیغات در گوگل است.

چرا تبلیغات نصب اپلیکیشن خود را با طاووس انجام دهیم؟

شفافیت

برند ما را به شفافیت و راستی در پروژه ها می شناسند. ما تمام زیر و بم پروژه را به شما اطلاع می دهیم و چیزی را از شما مخفی نمی کنیم. ما حتی کلیک های تقلبی صورت گرفته را نیز از شما مخفی نمی کنیم.

کیفیت نصب

شاید کمی قیمت های ما از قیمت قبلی شما بالاتر باشد ولی آیا از کیفیت یوزر ما چیزی شنیده اید؟ فرآیند های تبلیغاتی ما به هیچ وجه از شما مخفی نخواهد بود و خودتان تفاوت را احساس خواهید کرد.

توان بسیار بالای تبلیغاتی

ما کانال های بسیار بزرگ تبلیغاتی در اختیار داریم و توان بسیار بالایی از نظر تعداد و کیفیت نصب اپلیکیشن در اختیار دارم، اگربودجه مناسبی در اختیار داشته باشید روزی20.000 نصب فعال را گارانتی می کنیم.

رضایت مشتری

ما چیزی در این مورد نمی گوییم، لیست مشتریان قبلی ما را ببینید، با تک تک این دوستان تماس بگیرید و اگر اثری از نارضایتی مشاهده کردید پروژه را با ما کنار بگذارید. این بزرگترین نقطه قوت طاووس است.


همچنین جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با در تماس باشید.