راهکارها

راه حل های ساده دیجیتال در تبلیغات ۳۶۰ درجه آنلاین


تبلیغات ویدیویی

گسترده ترین شبکه تبلیغات ویدیویی در بزرگترین رسانه های کشور با قابلیت نمایش گزارش های آماری دقیق تبلیغات ویدیویی یکی از جذاب‌ترین روش های تبلیغاتی برای جذب مخاطب است. هر ویدیو معادل 1.8 میلیون کلمه است که می تواند اطلاعات بیشتری را به مخاطبان القا کند. بخش عمده ترافیک اینترنتی برای تماشای ویدیو صرف می شود و این بهترین مکان برای تبلیغات و پیشرفت کسب و کار شماست.

رپورتاژ آگهی و روابط عمومی

رپورتاژ آگهی برگرفته از واژه ی لاتین Advertisement Reporting به معنی گزارش تبلیغاتی است، آگهی رپورتاژ در قالب خبر ارائه می شود و نویسنده به شیوه ی بی طرفانه ذهن خواننده را در مورد محصول با برند خاص درگیر می کند. رپورتاژ آگهی یک روش هوشمندانه برای هدایت مشتریان و برند سازی است.


تولید محتوا

خدمات گسترده طاووس در حوزه تولید محتوا می تواند نیازهای مختلف مشتریان را برطرف سازد. این سرویس ها شامل خدمات تولید خبر، تهیه گزارش خبری، تولید ویدیو و... است که به سادگی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

ارتباط خود و مشتریانتان را به واسطه شبکه های اجتماعی مستحکم تر کنید. ما راهکارهای ویژه ای برای تبلیغات شبکه های اجتماعی برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم تا بیشترین بازدهی تبلیغاتی برای آن‌ها فراهم شود.